Tiyatroya gitmeyen toplumlar
Sık sık oyuna gelirler...
Ali Erdoğan


Ana Sayfa  |   Kabare Dev Aynası  |  Ali Erdoğan  |  Oyunlar  |  Oyun Programı  |  İletişim  |  Ziyaretçi Defteri
 
Yenimahalle Belediyesi'ne teşekkürler


YENİMAHALLE’DE “AKLIM KAÇTI GÖREN VAR MI?” KIRDI GEÇİRDİ

Yenimahalle Belediyesi, 2016 yılı tiyatro sezonunu Kabare Dev Aynası Tiyatrosu’nun "Aklım Kaçtı Gören Var mı?" adlı Oyunuyla kapattı. 50. Yıl Dört Mevsim Tiyatro Salonu’nda Yenimahalleli tiyatroseverleri buluşturan tirajı-komik oyunu, Belediye Başkan Vekili Mehmet Kartal da Yenimahalleliler’le birlikte izledi.

Kabare bayrağını 16 yıldır büyük bir gururla taşıyan Kabare Dev Aynası Tiyatrosu, Yenimahalle’de kahkaha dolu bir geceye imza attı. Ankaralı usta tiyatrocu ALİ ERDOĞAN’ın yazıp yönettiği ve Sibel Erkan, Cihan Bektaş, Meriç Eroğlu, Çağla Şadoğlu ile sahneyi paylaştığı"Aklım Kaçtı Gören Var mı?" oyunu, aklını kaçırmaya ramak kalmışların içimi dökeyim derken büsbütün zıvanadan çıkışlarını komik bir dille izleyiciye anlattı.

Tiyatrocuları tebrik ederek çiçek takdim eden Yenimahalle Belediye Başkan Vekili Mehmet Kartal, “Çok güzel bir oyun izledik. Gülerken düşündük. Çok mutlu olduk. Güldük, eğlendik ancak ülkemiz hem siyasi hem ekonomik anlamda olağanüstü günler yaşıyor. İnşallah kötü günler artık son bulur” diye konuştu.

Tiyatroseverlerle oyun sonunda kısa bir sohbet gerçekleştiren Ali Erdoğan, “Buralara kadar geldiğiniz, bu güzel anı bizimle paylaştığınız için sizlere ve sizlerle bizleri sık sık buluşturan, kültür köprüsü oluşturan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’a çok teşekkür ediyorum” dedi.

Oyunun sonunda tiyatroseverlerin isteği üzerine Erdoğan, Türk sanat müziğinin eşsiz eserlerinden “Ömrümüzün son demi” adlı şarkıyı konuklarla birlikte söyledi.Yayın Tarihi: 5/11/2016
 
BİLET ALIN !

Devam Eden Oyunlar
 

VATAN KURTARAN ŞABAN

YA TUTARSA?

ALİ ERDOĞAN'ın kitapları İMGE KİTABEVİ'inde..

BİZE BİR HALLER OLDU

Şakayla Söyler Haldun Taner

Kabare Dev Aynası Oyun Programı için
Tıklayın!

KATEGORİLER  
   Haberler
   Kabare Hakkında
   Herşey Dahil
   Televizyonda
   Reklam Filmi
   Videolar
   Çalışmalar
   Ziyaretçi Defteri

 
Mail List'e Katılın


 

Şakayla Söyler Haldun Taner Tanıtım Videosu

Şakayla Söyler Haldun Taner Vicdani Tiradı

Şakayla Söyler Haldun Taner Sarhoş Skeci

 
Webmaster: Can Törtop